Çağlar Bitir

23.08.1976 yılında Samsunda doğdu ilk orta lise ve yüksek okulu İzmir, Uşak ,Kahramanmaraş, Ankara ve Eskişehir’deki eğitim kurumlarında tamamladı 1998 yılinın 22 Haziran’ında Osmangazi Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu’nun Odyometri bölümünden mezun oldu . İzmir’de işitme cihazları ve odyolojik ekipmanlar alanında faaliyet gösteren farklı firmalarda çalıştı .

2006 yılında şu an ortağı olduğu ancak o dönemde ismi Tıp medikal işitme cihazları olan firmada çalışmaya başladı. 2012 yılnda dört ortak ile kurulan, İşitsel İşitme cihazları Tic Ltd.Şti ‘nde kurucu ortak ve şube sorumlu müdürü olarak çalışmaktadır.

Adem Küçük

05.05.1978 tarihinde Erzurumda doğdu ilk orta ve lise eğitimini Erzurumda tamamladıktan sonra Kayseri Erciyes ünivrsitesi Gıda Teknolojisi bölümünü bitirdi. 2004 yılında Erzurumda faaliyet gösteren Tıp medikal işitme cihazları firmasının İzmir şubesini kurmak üzere Şube müdürü olarak İzmire geldi .2008 yılına kadar ünvanı Tıp medikal olan işitme cihazları firmasının şube müdürü ve işitme cihazı uzmanı olarak görev yaptı.2008 yılında İşitme cihazları satış merkezleri yönetmeliğine uygun olarak mevcut firmanın adı işitsel işitme cihazları firması olarak değişti . Firmanın müdürü olrak çalışmalarına devam etti. 2012 yılında diğer üç ortağı ile beraber, işitsel işitme cihazları ticaret limited şirketini kurdu.

Ünvanı İşitsel İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi olan şirketin ,kurucu müdürü ve merkez şubenin sorumlu müdürü olarak çalışmalarına devam ediyor. İşitme cihazları satış uzmanlığı yeterlilik sertifikasına sahiptir.

Hayrettin Çetin

06.12.1982 yılında Uşak ‘ ın Eşme ilçesinde doğdu ilk ve orta okulu Eşmede okuduktan sonra, üç yıl Almanyanın Münih kentinde okul hayatına devam etti.

Sonra tekrar Türkiye ye dönüş yapıp , Eşme de Sağlık meslek lisesini bitirdi.Yüksek okul eğitimini Trakya Üniversitesi Odyometri Bölümünde tamamladı.Mezuniyetin hemen adından Oticon işitme cihazlarının satışını yapan izmir şubesinde dört yıl çalıştı. Askerlik hizmetini tamamladıktan sonra İzmir’de Gaes firmasında üç yıl çalıştı . Daha sonra bu günkü ortakları ile beraber İşitsel İşitme cihazları şirketini kurdu. Halen merkez şubede işitme cihazı uzmanı olarak çalışmalarına devam ediyor.

Halil Mercan

20.01.1984 yılında İzmir de doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini İzmir de tamamladı. Teknik lisenin elektronik bölümünü bitirdikten sonra Anadolu üniversitesi kamu yönetimi bölümünü bitirdi 2003 yılında İzmir de ORL işitme cihazları firmasının teknik servisi olarak çalışmaya başladı .Buradaki dokuz yıllık çalışmasının ardından 2012 yılında diğer üç otağımızla birlikte İşitsel işitme cihazları şirketini kurdu Halen şirket ortağı ve teknik servis müdürü olarak çalışmalarına devam ediyor. İşitme cihazları satış uzmanlığı yeterlilik sertifikasına sahiptir.

Şirketimiz İzmirin Alsancak semtinde iki şubesiyle hizmet vermektedir. Bünyemizde üç odyometrist iki işitme cihazı uygulama uzmanlı sertifikasına sahip çalışanımız,ön büro personelimiz ve ofis personelimiz bulunuyor.

Şitketimiz dahilinde teknik servis hizmeti 15 yıllık tecrübe ile verilmektedir. Firmamız 20 yıllık sektör ve uygulama tecrübesi ile çalışmalarını sürdürürken, tüm gelişme ve yenilikleri takip ederek, uygulamalarımızı müşterilerimizin daha memnun olabilmeleri için güncelliyoruz ve yeniliyoruz.