Phonak Virto™ Paradise

Cennetin sesini yeniden keşfedin

Özel yapım Virto Paradise, kulaklarınıza tam oturur ve yaşam tarzınızı geliştirmek için rakipsiz** bir işitme deneyimi sunar.

Kendinden emin ve bağlı kalın

Virto P-312 ile yoğun yaşamınızdan haberdar olmak için evrensel bağlantının keyfini çıkarabilirsiniz. Virto P-312 akıllı telefonlara, TV’ye, Roger’a ve daha fazlasına bağlanır.

Ayrıca, gelişmiş Bluetooth® özelliklerine sahip iki eşleştirilmiş cihaz arasında kolayca geçiş yapabilir ve birden fazla Bluetooth® bağlantısının keyfini çıkarabilirsiniz.

Mükemmel konuşmayı anlama 1,2

Sessiz bir ortamda alçak sesle veya uzaktan konuşan birini anlamak zor olabilir. Speech Enhancer, arkadaşlarınız, meslektaşlarınız ve sevdiklerinizle sohbetlerin keyfini çıkarabilmeniz için yumuşak düzeyde konuşmayı artırır.

Ayrıca Virto Paradise, kesintisiz bir dinleme deneyimi için akışlı konuşma ve müzik arasında ayrım yapabilir .

Net doğal ses 3

İşitme karmaşık bir süreçtir ve Virto Paradise işitme yolculuğunuzda sizi etkili bir şekilde destekleyebilir.
Virto Paradise, dünyanın harikalarının duyulması gerektiği gibi keyfini çıkarmanız için net ve doğal bir ses sunmak üzere yaratılmıştır.

Virto Paradise Titanyum

Özel olarak kulağınıza uyacak şekilde tasarlanan Virto Paradise Titanium, akrilikten 15 kat daha güçlü bir kabuğa sahip titanyumdan yapılmış dünyanın ilk işitme cihazının 3. neslidir.

O kadar sağduyulu ki, diğerleri bunu zar zor fark edecek.