Phonak Virto ™ B-Titanyum İşitme Cihazları

 Sağlam ve çok ince titanyum kabuk

Virto B-Titanium, kulağınıza tam oturması için özel olarak üretilmiştir. İnanılmaz derecede güçlü, hafif ve dayanıklı olmasını sağlayan tıbbi sınıf titanyumdan yapılmıştır. Virto ™ B-Titanium, akrilikten on beş kat daha güçlüdür ve kabuğun 0,2 mm kadar ince – bir kağıt parçası kadar ince olmasını sağlar.

Bu, Virto ™ B-Titanium kabuğunu, konuşma anlaşılırlığından ödün vermeden, diğer Phonak özel yapım işitme cihazlarından% 50 daha ince yapar. Titanyum güçlü ve hafiftir, bu nedenle tıbbi ürünlerden yüksek performanslı araçlara ve spor malzemelerine kadar pek çok birinci sınıf üründe kullanılmaktadır. Phonak, şimdiye kadar ürettiği en küçük özel cihazı üretmek için bu çok yönlü tıbbi sınıf malzemeyi kullanmıştır.

Phonak’ın en küçük kişiye özel işitme cihazları

 

Titanyum kabuk sayesinde Phonak Virto ™ B-Titanium, öncekine göre boyut olarak % 26 daha küçüktür ve elektronik bileşenleri% 60 daha küçüktür, yani IIC (kanalda görünmez) uygulama uygunluğunda % 64 iyileştirme sağlayabilir . Ek alan, işitme cihazının boyutunu büyütmeye gerek kalmadan daha ciddi işitme kayıplarını karşılamayı mümkün kılan önemli ölçüde daha güçlü işleme teknolojisinin kullanılmasını mümkün kılar.
Daha küçük boyut, Phonak Virto ™ B-Titanium’un diğer günlük kullanımda kullanılan işitme cihazlarından bile daha küçük kulak kanallarına sahip kişilere uymasını sağlar.

AutoSense OS ile geliştirilmiş ses kalitesi

Phonak Virto ™ B-Titanium, uyarlanabilir SoundRecover2 özelliğine sahip en son işletim sistemi olan AutoSense OS ile birlikte gelir. Bu gelişmiş yazılım, sesleri 0,4 saniyede bir analiz eder ve ses ortamlarına tam olarak uyması için 200’den fazla farklı ayarı kullanır. Autosense OS, ses ortamınıza otomatik ve sorunsuz bir şekilde uyum sağlamak, gürültülü bir odada, arabada, müzik mekanında veya evde olup olmadığınızı belirlemek ve buna göre uyarlamak için tasarlanmıştır.

SSS (Sık Sorulan Sorular)

Phonak Virto ™ B-Titanium kimler için uygundur?

Daha geniş bir yelpazede bireysel odyolojik ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmışlardır ve geçmişte IIC işitme cihazı stilleri için uygun olmayabilecek daha küçük kulak kanallarına sığma potansiyeline sahiptirler. Ancak, uygunluk her kişiye özgüdür, bu nedenle sizin için uygunluğunu ve uygunluğunu araştırmak için işitme cihazı uzmanımıza danışmalısınız.

Phonak Virto ™ B-Titanium işitme cihazları gerçekten görünmez mi?

Virto ™ B-Titanium kulak kanalının derinliklerinde ve çoğunlukla kalıcı gölgede oturarak görülmelerini çok zorlaştırır. Bununla birlikte, daha küçük kulak kanallarına ve kısıtlı alana sahip olanlar için biraz görünür olabilirler. Bununla birlikte, kulağınız için mümkün olan en gizli oturumu sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yaparız.

Phonal Virto ™ B-Titanium’u duşta veya yüzerken takabilir miyim?

Phonak Virto ™ B-Titanium çok sağlam olmasına rağmen, elektronik bileşenler çok fazla neme maruz bırakılmamalıdır, bu nedenle duş veya yüzmeden önce çıkarılmalıdır.

Phonak Virto ™ B-Titanium’u uyurken takabilir miyim?

Bu işitme cihazı günlük bir kullanım çözümüdür, yani uyumadan önce çıkarılmalı ve sabah uyandığınızda tekrar takılmalıdır.

Phonak Virto ™ B-Titanium’u takarken telefonu veya kulaklığı kullanabilir miyim?

Evet – işitme cihazları kulak kanalının derinliklerine takıldığından kulaklık, kulaklık veya telefonda konuşma kullanımınızı kısıtlamamalıdır.