Phonak, işitme cihazı ses kalitesinde yeni bir paradigma olan Paradise’ı sunar

Phonak Paradise Teknolojisi

İşitme, karmaşık bir süreçtir. Sesin ilk algılandığı kokleada (iç kulak -salyangoz) başlar ve sesi deneyimlediğimiz beyinde biter. Phonak Paradise, dünyanın harika seslerinin duyulması gerektiği gibi tadını çıkarmanız için size net ve doğal sesler sunmak için üretildi.

Mükemmel konuşma anlayışı

Sessiz bir ortamda yavaşça veya uzaktan konuşan birini anlamak zor olabilir. Speech Enhancer (konuşma geliştirme ve güçlendirme), arkadaşlarınız, meslektaşlarınız ve sevdiklerinizle sohbetlerin tadını çıkarabilmeniz için yumuşak seviyeli konuşmayı güçlendirir.

 

Kişiselleştirilmiş gürültü önleme

Bazen konuşma önden gelirken ve yandan ve arkadan ses geldiğinde konuşmaları takip etmek çaba gerektirir. Bu, içinde bulunduğunuz odanın türüne ve hatta o anda nasıl hissettiğinize bağlı olarak değişebilir. Dinamik Gürültü Engelleme ile, istediğiniz gürültü engelleme miktarını gerçek zamanlı olarak kişiselleştirebilirsiniz – tümü myPhonak uygulaması aracılığıyla.

 

Bir dokunuşla sesli asistan erişimi

Sadece kulağınıza dokunarak telefon çağrılarına cevap verdiğinizi, müzik dinlediğinizi veya duraklattığınızı ve sesli asistanları etkinleştirdiğinizi hayal edin. Phonak Paradise’taki bir hareket sensörü size tüm bunları ve daha fazlasını yapmanın zahmetsiz bir yolunu sunar. Yerleşik mikrofon, gerçek eller serbest aramalar ve sesli asistan aktivasyonu sağlar.

 

Akıllı telefon, TV ve daha fazlasına bağlanır

Phonak Paradise doğrudan iOS®, Android ™ veya diğer Bluetooth® özellikli cihazlarınıza bağlanır, böylece mükemmel kalitede sesi doğrudan işitme cihazlarınıza aktarabilirsiniz. Artı, ek bir rahatlık olarak, aynı anda iki Bluetooth cihazına bağlanabilir ve ikisi arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

 

Akıllı uygulamaları ile daha etkiki

Phonak Paradise işitme cihazlarınızı kontrol edin, kullanışlı özelliklere erişin ve tüm myPhonak uygulaması aracılığıyla ayarlarınızı kişiselleştirin. İşitme cihazlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanın en iyi yolu budur.

 

 

Phonak Audéo ™ Paradise

Rakipsiz ses kalitesi sunan ve akıllı uygulamaları güçlendiren işitme cihazı.

Alıntı : https://www.phonak.com/us/en/about-us/paradise.html web sayfasından alınmıştır.