Phonak Naida S - (1.700 - 5.200TL)

.

 

Her yerde anlamak için seçin

Phonak, Naida S ile her yerde en güzel işitme, yeni kanıtlanmış yüksek performans özelliklerini ileri ve çok ileri dereceli işitme kayıplı bireylerle buluşturuyor.

Herkes için bir Phonak...

Phonak olarak, sahip olduğumuz ileri teknolojiden herkesin faydalanabilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden her derecedeki işitme kaybına, her bütçeye, her yaşa ve her hayat tarzına uygun bir Phonak var. Kapsamlı Phonak ürünlerinin avantajlarını keşfedin. Phonak teknolojisinin üstün kalite ve performansını test edin.

Cihaz uygulaması

Naida S Teknolojileri

En güzel pediatrik işitme çözümleri

SoundRecover ve WaterResistant özellikleri Naida yı öne çıkarıyor işitmenin gelişim dönemindeki çocuklardaki başarısı sözel iletişim başarısı için önemlidir .Naida S bu alandaki çıtayı yükseltiyor.

Naída S Güçlü işitme keyfi portföyü Naida S

Pazara sunulduğu ilk günden beri Naída, ileri derecede işitme kaybı olan yüz binlerce kişiyi, daha zengin seslerden oluşan bir dünya ile tanıştırdı. Phonak şimdi de Naída S ile güç segmentine en son teknolojik yenilikleri getirerek, çıtayı bir kez daha yükseltiyor. Artık yaşı, yaşam tarzı veya bütçesi ne olursa olsun herkes işitme keyfinin gücüne her an ve her şekilde sahip olabilir. Geliştirilmiş işitme. Kanıtlanmış güvenilirlik. Spice Teknolojisi.

Daha fazla işitme, daha da gelişmiş özellikler

Güçlü bir işitme cihazına ihtiyaç duyanlar için Naída'yı ilk tercih yapan özellikler daha da geliştirildi. SoundRecover ve WhistleBlock gibi simgeleşmiş önemli özelliklerdeki yeni gelişmeleri keşfedin.

Uyarlanabilir ve akıllı kullanıcı etkileşimi

Naída S, her ses alanına kolaylıkla uyum sağlayabilen, güçlü ve uyarlanabilir araçlar kullanır.

Güçlü özellikler paketi

Naída S, zorlu şartlarda iyi işitmeyi her zamankinden daha fazla kolaylaştıran, yeni ve gelişmiş özelliklerle donatılmış güçlü bir pakete sahiptir.

Phonak Naída S

Güçlü işitme keyfi portföyü

Naída S portföyü, orta-ileri dereceden, çok ileri dereceli işitme kayıplarına kadar çözüm sağlar. Klasik Naída tasarımı, Super Power (SP) ve UltraPower (UP) modelleri sunar. Naída S, bireysel gereksinimleri karşılayacak kapsamlı fakat basit seçenekler içerir ve üç farklı performans ve fiyat düzeyinde sunulur. İdeal bir dünyada herkes en küçük işitme cihazına sahip olmayı ister. Ancak ileri derecede işitme kaybı olan kişiler için farklı bir çözüm üretmek gerekir. Bu çözüm Naída S UP'dir.

Güçlü işitme, bir veri sayfasındaki rakamlar kadar basit değildir. UP modelindeki büyük alıcı, düşük frekansta daha fazla güç ve daha yüksek ses gürlüğü algılaması sağlar. Küçük bir alıcı, sınırları zorlandığında, daha fazla işitilebilir ses bozulması üretecektir. Bunların yanı sıra 675 boy pilin ekonomikliği, fiyatlara duyarlı kullanıcıların son derece hoşuna gidecektir.

Her yerde ve her şartta, WaterResistant (suya dayanıklı)

Güvenilirlik, en iyi şekilde günlük kullanımda test edilir. Naída S zaman testine dayanabilirliğini kanıtlamış bir kabin avantajına sahip. Yıllardır sayısız kullanıcı, sağlam WaterResistant (suya dayanıklı) tasarımın sağladığı güven ve özgürlüğün keyfini çıkarıyor...

Power SlimTube, güçlü estetikte en son nokta

Bir kulak arkası cihazın önden en fazla görünen kısımları boynuzu ve hortumudur. Bugüne kadar, güçlü kulak arkası cihaz kullanıcıları akustik eşleme tasarımındaki ilerlemelerden faydalanamıyorlardı. İnce hortum kullanımı, ciddi bir kazanç ve ses çıkışı kaybına neden olduğundan, bu avantajlardan mahrumdular. Phonak, Naída S için tasarlanmış ve dünyada bir ilk olan Power SlimTube'u takdim ediyor. Kazanç ve verim kaybını azaltan ürün, tüm estetik avantajları sağlayan standart bir kulak kalıbıyla sunuluyor.

Power SlimTube
  • Eksiksiz güçlü işitme cihazı çözümleri portföyü
  • Gelişmiş SoundRecover
  • Zorlu ortamlar için özellikler içeren güçlü paket
  • Güvenilir, suya dayanıklı kabin
  • Her yaş için ideal çözüm

Daha fazla bilgi için tıklayın.

 

özellikler ayrıntılar

 

 

SoundRecover - Yüksek frekanslı seslerin işitilebilirliğini sağlamak amacıyla genişletilmiş bant genişliğinin ulaştığı noktadan başlar ve lineer olmayan frekans sıkıştırmayı kullanır SoundRecover algısal bant genişliğini genişletir, etkinliği artırır ve doğal ses kalitesini korur.

FlexVolume - FlexVolume, kazanç eğrisini işitme kaybına bağlı olarak şekillendirir. Bu yöntem daha fazla ses istendiğinde yüksek derecede netlik, daha az ses istendiğinde ise yüksek oranda rahatlık sağlar.

WhistleBlock - Gelişmiş uyarlanabilir WhistleBlock teknolojisi, her durumda en doğru baskı düzeyini uygular. Feedback daima kontrol altında tutulduğundan, ses kalitesi her zaman yüksektir.

DuoPhone - Telefondaki sesleri en iyi şekilde algılama çift taraflı işitme ile sağlanır. DuoPhone özelliği ile, telefon konuşması başlar başlamaz sinyal eşzamanlı olarak diğer kulağa da aktarılır ve böylece arayan kişinin sesi her iki tarafta da duyulabilir.

SoundFlow - SoundFlow bu taban programları harmanlar, uyarlanabilir bir şekilde etkinleştirir ve konfor ve netlik artırıcı özellikleri optimal düzeylerde entegre eder.

ZoomControl - ZoomControl özelliği, yönlendirilebilir işitmede bir devrim yarattı ve çift taraflı işlemlemelerde yeni bir ölçüt haline geldi

Gerçek Kulak Ses - Doğal işitmede önemli olan üç boyutlu işaretler, mikrofonların kulak kepçesinin dışına yerleştirilmesinden etkilenir. Real Ear Sound, kulak kepçesinin performans özelliklerini simüle etmek amacıyla frekansa özel yönelim oluşturur ve doğru ses yerelleştirmesini geri kazandırır.

NoiseBlock - arka plan gürültü Premium konfor

WindBlock - rüzgar gürültüsünü bastırır

EchoBlock - echoey ortamlarda iyi anlayın

SoundRelax - sinir bozucu sesler ortadan kaldırmak

Akustik Optimize Havalandırma (AOV) - Minimum oklüzyon

QuickSync - tek bir dokunuş ile her iki araç kontrol

WaterResistant - suya dayanıklı